• ul. Siedlecka 26, Wrocław
  • (71) 723 00 86
  • biuro@wroconsult.pl
o nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy kilkuosobowym zespołem doradców biznesowych z bogatym, interdyscyplinarnym doświadczeniem.

Szef zespołu: Krzysztof Raczkowski – absolwent Politechniki Wrocławskiej – Wydział Informatyki i Zarządzania (Zarządzanie Systemami Finansowymi), wieloletni pracownik naukowy Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, współautor kilku podręczników z zakresu zarządzania oraz publikacji dotyczących zarządzania marką i partnerstwa publiczno-prywatnego. Dawno temu – laureat czterech kolejnych Olimpiad Ekologicznych i jednej Olimpiady Języka Polskiego. Prywatnie – mąż, ojciec, maratończyk (3:18).

W trakcie kilkunastu lat działalności konsultingowej autor i współautor co najmniej kilkuset analiz biznesowych i finansowych, studiów wykonalności, strategii.

Błażej Pietrzela – odpowiedzialny za kontakt z klientami oraz koordynację prac bieżących.

Justyna Stacherzak-Raczkowska – antropolog kultury, psycholog z kilkunastoletnim doświadczeniem w obu dziedzinach.

Robert Golej – adiunkt Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, autor kilkudziesięciu publikacji z zakresu zarządzania i finansów, 20-letnie doświadczenie doradcze, zrealizował kilkaset prac konsultingowych. Doradzał przy inwestycjach rzędu kilkuset milionów złotych.

W przypadku większych prac doradczych nasz zespół obejmuje do kilkudziesięciu osób. Nierzadko współpracujemy z innymi firmami doradczymi w celu realizacji bardziej skomplikowanych projektów. Jesteśmy w stanie zapewnić

Co robimy?

Doradzamy. Specjalizujemy się w tworzeniu analiz finansowych, studiów wykonalności i kompleksowych dokumentacji inwestycyjnych, strategii rozwoju oraz w zarządzaniu projektami. Główne sektory, w których działamy, to ochrona środowiska, turystyka i rekreacja, energetyka, zdrowie. W nich posiadamy największe kompetencje i doświadczenie, jednak analizy w żadnym sektorze gospodarki i nawet najbardziej innowacyjne pomysły nie są dla nas zbyt trudnym wyzwaniem.

Dlaczego my?

Mamy kilkunastoletnie doświadczenie w branży konsultingowej, poparte bogatymi referencjami. Zajmujemy się doradztwem w sposób kompleksowy – od pomysłu na inwestycję, przez poszukiwanie i pozyskanie źródeł jej finansowania, po zarządzanie jej realizacją.

Czynnie uczestniczymy w realizacji projektu na każdym jego etapie, korzystając z naszej interdyscyplinarnej wiedzy i doświadczenia. Jesteśmy maksymalnie zaangażowani w realizację przedsięwzięcia, w którym bierzemy udział.

Nie jesteśmy dużą korporacją – każdy klient jest dla nas bardzo ważny. Jednocześnie potrafimy w szybkim czasie zgromadzić duży, kilkudziesięcioosobowy, zgrany zespół wykonawców z różnych dziedzin (analityków biznesowych, naukowców z różnych dziedzin, statystyków, socjologów, wysokiej klasy fotografów, kulturoznawców, tłumaczy).